publikováno 19.11.2014

I.LIGA MUŽI

SLAVIA H. KRÁLOVÉ -  VK CHOCEŇ

1  :  3  (22,-21,-20,-22)

V pátek 14. 11. 2014 se v hale hradecké Slávie odehrálo poslední kolo první části první ligy mužů. Na průběhu zápasu bylo znát, že utkání je velmi důležité pro obě strany. V prvním setu se Choceňští teprve rozehřívali ve studené hradecké hale, ale od druhého setu prakticky stále vedli, protože soupeř chyboval vždy více než choceňští hráči. Přesto bylo utkání odehráno ve vypjaté atmosféře, k čemuž svými výroky přispěla i hlavní rozhodčí, nutno však podoktnout, že chyby dělala na obě strany.

VK CHOCEŇ  -  SLAVIA H. KRÁLOVÉ

3 : 0 (27, 17, 12)

K sobotnímu odvetnému zápasu nastoupili choceňští hráči s odhodláním opět získat proti Hradci plný počet bodů. Toto se jim v prvním setu dařilo (22:18), ale v koncovce přišel tradiční herní výpadek, při kterém nastala přetahovaná o každý bod. Po vyrovnaném boji byli šťastnější domácí (29:27). Ve druhém a třetím setu již hosté nedokázali vzdorovat, a tak celkem jednoznačně celý zápas vyhrála Choceň.

V zápasech nastoupili: Abraham P. (kapitán), Adamec J., Felgr T., Langer M., Müller M., Musil S., Šášek M., Šimek V., Švec Jan, Vaněk J., Žaba Š.

Trenér J. Švec

Opět musíme ocenit a poděkovat fanouškům Chocně, kteří přijeli hlasitě povzbudit svůj tým i do Hradce a zveme je na další domácí zápasy již tento víkend, a to se třetím a čtvrtým družstvem průběžného pořadí: