publikováno 27.11.2014

I. LIGA MUŽI

VK CHOCEŇ  -   VOLLEYBAL NYMBURK

0 : 3 (-32, -24, -22)

V pátek 21. 11. 2014 se v choceňské hale „Pod Sakem“ odehrál další zápas 1. ligy mužů mezi domácími hráči a volejbalisty z Nymburka. Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří navyšovali náskok až na stav 14:8, ale Choceňští i díky prostřídání postupně snižovali (24:25). V dramatické koncovce se vedení přelévalo z jedné strany na druhou, závěr ovšem lépe zvládli Nymburští a připsali si výhru za první set (34:32). Druhý set domácí vedli (21:18), ale vedení promrhali a opět v koncovce po nevynucených chybách prohráli (24:26). Ve třetím setu byli Choceňští stále o krok pozadu, a tak Nymburk získal poměrně hladce třetí set a mohl se radovat z výhry v celém zápase.

VK CHOCEŇ  -  ZIKUDA TURNOV

3 : 0 (19, 18, 19)

K sobotnímu zápasu nastupovali Choceňští s odhodláním odčinit páteční nepovedený zápas.  S nováčkem soutěže Turnovem již letos dvakrát těsně prohráli 3:2, tentokrát ovšem nepřipustili žádné drama. Od začátku soupeře tlačili servisem, který se Turnovským nedařilo přihrávat, tak jak by potřeboval a následně nedokázali útokem překonat kompaktní choceňskou obranu. Soustředěný výkon vydržel choceňským volejbalistům až do posledního hvizdu rozhodčích, a tak si mohli připsat tři důležité body do tabulky

V zápasech nastoupili: Abraham P.( kapitán), Adamec J., Felgr T. Langer M., Müller M., Musil St., Šášek M., Šimek V., Švec Jan, Vaněk J., Žaba Š.

Trenér J. Švec

Opět musíme poděkovat fanouškům Chocně, kteří po oba dva dny povzbuzovali své hráče, a zveme je na další důležité zápasy o účast v play-off již tento víkend:

DOMA: PÁTEK 28. 11.2014 v 19.00hod.  ČZU PRAHA“C

VENKU: SOBOTA 29. 11.2014 v 17.00 hod. LEDKO KLADNO