Choceňští volejbalisté v Praze dvakrát prohráli v tie-breaku

publikováno 19.01.2015

I. LIGA MUŽI

MFF PRAHA  -  VK CHOCEŇ

3 : 2 (21, -23,18, -24, 9)

V pátek 17. 1. 2015 pokračovala první liga mužů prvními zápasy v tomto roce. Hráči Chocně se představili v obou dnech na horké pražské půdě.

Do pátečního zápasu s MFF Choceňští nastupovali s vědomím, že jde o přímý souboj o postup do play-off. Lépe začali domácí, kteří vedli již 2:1 na sety a 24:20 v setu čtvrtém.  Choceňští ale zabojovali a dokázali zápas prodloužit. V pátém setu však přišel absolutní herní kolaps hostujících volejbalistů, strany se točily za stavu 8:1 pro MFF a o výsledku bylo rozhodnuto.

ČZU PRAHA“B“  -  VK CHOCEŇ

3 : 2 (-20, -21, 17, 15, 3)

V sobotním zápase s ČZU se hostům moc šancí nedávalo, jelikož „zemědělci“ jsou letos suverénně v čele soutěže. Ze strany domácích tak došlo pravděpodobně k podcenění, naopak hosté do zápasu vstoupili velmi povedeným výkonem, který předváděli loňskou sezónu a záhy se ujali vedení 2:0 na sety. Od třetího setu však tým ČZU ukazoval, proč letos bez pochyby vyhraje základní část. Hostům docházel postupně dech (fyzička?!) a vše vyvrcholilo v tie-breaku, kde opět Choceňští okamžitě prohrávali 7:1 a stav už nedokázali otočit.

I přes tyto prohry choceňští volejbalisté získali dva cenné body. Ovšem v posledních dvou zápasech základní části I. ligy musí získat tři body k jistotě postupu do play-off. Domácí to budou mít ve svých rukou a dají do těchto zápasu všechno.

V zápasech nastoupili: Abraham P. (kapitán), Adamec J., Felgr T., Langer M., Müller M., Musil St., Šášek M., Šimek V., Švec Jan, Vaněk J.

Trenér J. Švec

Děkujeme nejvěrnějším fandům za podporu a věříme, že přijdou naše družstvo povzbudit v co největším počtu i v domácích klíčových zápasech: