I.LIGA MUŽI  PLAY-OFF

PRVNÍ A DRUHÉ ČTVRTFINÁLE

ČZU PRAHA“B“ – VK CHOCEŇ

3 : 0  (19, 17, 11)

První čtvrtfinálový zápas play-off se odehrál na palubovce ČZU v Praze-Suchdol, a můžeme říct, že to byl zápas značně nepovedený. Od začátku utkání domácí zatlačili na choceňské volejbalisty servisem, který se jim nedařilo zpracovat, a náskok domácích tak narůstal do hrozivé výše. Bohužel ani druhý a třetí set nepřinesl jiný obraz hry.

ČZU PRAHA“B“ - VK CHOCEŇ

3 : 0 (13, 23, 24)

Sobotní zápas začal v podobném duchu jako zápas páteční, ovšem od druhého setu se hra začala vyrovnávat a hosté se nechtěli jen tak vzdát. Výsledkem byla dramatická koncovka, kterou ale zahráli lépe domácí hráči. Ve třetím setu to byla přetahovaná o každý bod a soupeři se jeden druhému nevzdálili víc jak o dva body. V závěru vedli Choceňští 23:22, ale „zemědělci“ dokázali strhnout vítězství na svou stranu.

Jednoduché počty nám velí, že pokud chceme v play-off dále pokračovat, musíme doma zvítězit v obou zápasech, a pak jet k rozhodujícímu duelu do Prahy.

V zápasech nastoupili: Abraham P (kapitán), Adamec J., Felgr T., Müller M., Langer M., Šimek V., Šášek M., Švec Jan, Vaněk J., Žaba Š.

Trenér J. Švec

Opět musíme vzdát hold choceňským divákům, kteří jezdí podporovat své hráče na venkovní zápasy. DĚKUJEME!!!!!!