Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Zápasové noviny

Na úvod prohra v Brně a vítězný tajbrejk ve Starém Městě

publikováno 07.10.2015

V pátek 2. 10. 2015 začal pro choceňské volejbalisty další ročník 1. ligy mužů, již třetí v nepřetržitém pořadí . V jejich kádru došlo k několika hráčským změnám, odešli zkušení M. Šášek, S. Musil, M. Müller. Přišli J. Stránský, O. Žaba. P. Indra, A. Zemek. Los přisoudil Chocni těžký začátek soutěže, družstva Brna ,,B“ a Starého Města (farma Zlína).

VOLEJBAL BRNO „B“ - VK CHOCEŇ 3:1 (16,-24,18,21)

První zápas sezony 2015-2016 nevyšel hostům podle představ. Na začátku prvního setu sice vedli, ale to bylo vše. Vstup do druhé sady se podařil lépe hostům (stav 17:13, 23:20), ale v závěru uhájili jen těsné vítězství 26:24. Do třetího setu vstoupilo družstvo hostů s odhodláním vyhrát tento set, což ale zhatila série zkažených servisů. Také se rozehrál kapitán domácích a dlouholetý hráč extraligového áčka J. Muroň který byl k neudržení. V setu čtvrtém již Choceňští byli stále o nějaký bodík pozadu, a tím ztratili set a i celý zápas.

VSK STARÉ MĚSTO - VK CHOCEŇ 2:3 (21,-21,-19,22,-13)

Sobotní zápas ve Starém Městě měl v prvním setu podobný průběh jako zápas v Brně. Ovšem od druhého setu se zlepšila hra v poli a skoré se začalo přetáčet na stranu hostí. Po vyhraných dvou setech domácí trenér nasadil zkušené hráče a hlavně jejich servis začal rozvracet příjem hostí, kteří po něm nemohli řádně útočit a stav se srovnal na 2:2. V tiebreaku ani vedení hostů (4:0, 14:11) nestačilo na klidnou výhru, poslední míč zakončil nejmladší hráč Chocně P. Indra který tím potvrdil svůj výkon z celého zápasu.

Přijďte podpořit choceňské hráče v prvních domácích utkáních nové sezony. Kdy?