Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Jak se k nám dostanete?

Jak se k nám dostanete?

publikováno 09.06.2013

Areál VK Choceň je součástí sportovního komplexu a nachází se v sousedství městkého koupaliště, zimního stadionu a baseballového areálu. Adresa: U Koupaliště 1734, Choceň 565 01

Příchod od nádraží Českých drah je vzdálen pěší chůzí cca 20 minut (cesta od podchodu na nádraží vede parkem, dále po ulici Jiráskova, Dr. E. Beneše, Wolkerova a Spojovací, kde končí přímo u volejbalového areálu). 

 


Příjezd od Hradce Králové, Chrudimi, Pardubic, Holic - po ulici Pardubická podél řeky, odbočíte vlevo na most přes řeku a hned na první křižovatce (na rohu je pekárna) se dáte doleva (ulice Dr. E Beneše), pokračujte stále rovně, dojedete na síldiště a pokračujte stále rovně, projedete dlouhou ulicí (Wolkerova), na jejímž konci (u zimního stadionu - doporučené místo pro parkování) odbočte doprava, areál VK je vzdálen od zimního stadionu cca 100 metrů.

 

 

Příjezd od Vysokého Mýta, Litomyšle, Svitav - na prvním kruhovém objezdu pojedete směr centrum, dojedete na další kruhový objezd u zámku, kde pojedete rovně přes řeku na další kruhový objezd, kde zabočíte směr náměstí. Na náměstí odbočíte doprava (až u rohového zverimexu je to prudká zatáčka doprava směrem k policii, hasičské zbrojnici, tenisovým kurtům) a pojedete stále rovně. Poté projedete kolem velké školní sportovní haly, přejedete krátký most a přímým směrem dojedete až k areálu. 

 

 

Příjezd od Ústí nad Orlicí, Brandýsa nad Orlicí, Žamberka - po zdolání serpentin u hřbitova přijedete na křižovatku, kde odpočíte vlevo směrem z kopce. Přijedete na kruhový objezd a ihned zabočíte vpravo, kde po 100 metrech přijedete na náměstí. Na náměstí odbočíte doprava (až u rohového zverimexu je to prudká zatáčka doprava směrem k policii, hasičské zbrojnici, tenisovým kurtům) a pojedete stále rovně. Poté projedete kolem velké školní sportovní haly, přejedete krátký most a přímým směrem dojedete až k areálu. 

 

 

Příjezd od Kostelce nad Orlicí, Rychnova nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí, Třebechovic pod Orebem, Borohrádku - Po příjezdu na kruhový objezd odbočíte vpravo směr centrum. Pojedete stále rovně až na náměstí, kde odbočíte doprava (u rohového zverimexu je to prudká zatáčka doprava směrem k policii, hasičské zbrojnici, tenisovým kurtům) a pojedete stále rovně. Poté projedete kolem velké školní sportovní haly, přejedete krátký most a přímým směrem dojedete až k areálu. 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 02 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
123 456 7
8910 111213 14
151617 181920 21
222324 252627 28
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz